Eğitim ANNELER GÜNÜ’NDE SİZ DE ÇOCUĞUNUZU MUTLU EDİN

ANNELER GÜNÜ’NDE SİZ DE ÇOCUĞUNUZU MUTLU EDİN

Eğitim
ANNELER GÜNÜ’NDE SİZ DE ÇOCUĞUNUZU MUTLU EDİN

 

Eğitici ve Eğlendirici Kamp Programları Çocukları Hayata Hazırlıyor

5-17 yaş arası çocuklar ve gençlere spor, sanat, doğa ve İngilizce içeren yaşam deneyimleri sunan Geleceğin Yıldızları; 26 yıllık tecrübesiyle çocukları ve gençleri hayata hazırlıyor. Bugüne kadar 67 ülkeden binlerce gencin yaşamına renk katan Geleceğin Yıldızları, annelerin en değerli varlıkları çocuklarının hem eğlenceli hem de eğitici bir yaz geçirmesini sağlıyor.

Her aile çocuğunun hem eğlenceli hem de eğitici bir yaz geçirmesin ister. Çalışan ailelerin çoğunlukta olduğu günümüzde ebeveynler, çocuklarının her açıdan zengin bir yaz geçirmesi için okulların kapanmasına yakın doğru kamp seçimine yönelik araştırmalarda bulunuyor.   

Çocuklarının fiziksel ve sosyal olarak gelişmesini, hem eğlenip hem de eğitici zaman geçirmelerini isteyen aileler, farklı içerik sunan yaz kamplarını tercih ediyor. Türkiye’de kamp sektörünün öncüsü Geleceğin Yıldızları, 5 - 17 yaş grubuna Uludağ, İstanbul, Alaçatı, Kuşadası, Datça, Mersin, Londra ve Los Angeles’da spor, sanat, İngilizce ve doğa programlarını içeren 19 farklı kamp seçeneği ile ayrıcalıklı bir okul dışı eğitim olanağı sunuyor.

Geleceğin Yıldızları’na ait tüm kamplar, ortalama 5 yıllık deneyime sahip koçlarıyla, dünya standardının üst seviyesi olan 4 kampçı / 1 eğitmen oranı ile hizmet veriyor. Dünyada bünyesinde en fazla ICDC (Uluslararası Kamp Yöneticiliği Kursu) sertifikalı kamp yöneticisi bulunduran kurum olan Geleceğin Yıldızları, uluslararası standartlara sahip kamplarında yetişmiş koçları ile kampçıya özel ilgi gösteriyor.

Yaz Tatilinde Kaliteli Zaman Çocukların Sosyal ve Okul Yaşamlarını Olumlu Etkiliyor

Kamp, şehir hayatından farklı olarak çocuklara eşi benzeri olmayan deneyimsel bir eğitim ortamı sunuyor. Çocuklar ve gençler, özellikle onlar için tasarlanmış olan bir çevrede bağımsızlık, liderlik ve kendine güven gibi hayat derslerini öğreniyor. Her anı eğitici ve eğlenceli anlarla donatılmış Geleceğin Yıldızları kamp ortamında kampçılar, ilk elden edinilen deneyimler sayesinde ilerde üretken ve başarılı yetişkinler olmalarını sağlayacak becerilerini geliştirmek için bir fırsat yakalamış oluyor.

www.geleceginyildizlari.com

    blog comments powered by Disqus