En Yeniler Anneler Günü’nün En Tatlı İndirimi, Nefis Demet'den...

Anneler Günü’nün En Tatlı İndirimi, Nefis Demet'den...

En Yeniler
Anneler Günü’nün En Tatlı İndirimi, Nefis Demet'den...

Her özel günde olduğu gibi Anneler Günü’nün en tatlı telaşlarının başında da hediye seçimi geliyor. En değerli varlığımız olan annelerimizi unutmadığımızı gösteren meyve demetleri ise alternatif hediyelerin başında geliyor. Özel tasarımlı lezzetli kekler ve meyvelerden oluşan aranjmanları yüzde 25 indirimle sunan Nefis Demet, aynı zamanda bütçeye de katkı sağlıyor. 69 TL ve üzeri olan ürünlerde, 1-30 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak kampanya ile nefis meyve demetleri hem göze hem mideye hitap ediyor. 

Anneler gününe özel hazırlanan birbirinden farklı meyve demetleri yüzde 25 indirimli olarak satışa sunuluyor. 69 TL ve üzeri olan ürünlerde, 1- 30 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak kampanya ile portakal, çilek, kivi, ananas ve elma gibi taze meyveler eşliğinde oluşturulan meyve demetlerine nefisdemet.com’dan ulaşabilirsiniz.

Siparis Hattı : 444 6 934

Nefis Demet Anneler Günü Hediye Nefis Demet Anneler Günü Hediye Nefis Demet Anneler Günü Hediye Nefis Demet Anneler Günü Hediye Nefis Demet Anneler Günü Hediye Nefis Demet Anneler Günü Hediye Nefis Demet Anneler Günü Logo

Nefis Demet Anneler Günü Logo

    blog comments powered by Disqus