Dekorasyon Crate and Barrel ile Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılın

Crate and Barrel ile Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılın

Dekorasyon
Crate and Barrel ile Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılın

Crate and Barrel’ın şık sunumlar için ilham veren ürünleri ve hediye seçenekleri ile Sevgililer Günü’nde sevgilinizi özel hissettirecek tüm detayları planlayabilirsiniz.

Şampanya, şarap ve peynir ya da fondü eşliğinde romantik bir sürprizin etkisini, Crate and Barrel’ın şık kadehleriyle ikiye katlayabilir ya da modern ve profesyonel bar gereçleri ile sadece ikinize özel kokteyller hazırlayabilirsiniz.

Evdeki romantik sürprizinize Crate and Barrel ile hazırlanın!

Crate and Barrel, bu özel günü evde romantizm ile geçirmek isteyenlere şık sunum ve hediye seçenekleri ile eşlik ediyor. Ev sahibi sizseniz; tasarımlarıyla göz dolduran kokteyl karıştırıcılardan şık kokteyl ölçeği ve süzgecine uzanan bar gereçleriyle hazırlayacağınız kokteyllerle sevgilinizi etkileyebilir; sevgilinizin evine konuk olacaksanız sürprizlerinize zarif şarap taşıma torbalarıyla kapısını çalarak başlayabilirsiniz.

Crate and Barrel’ın Sevgililer Günü için özel hediye seçenekleri arasından kalpli şampanya kadehleri, aksesuarlar ya da bar ekipmanları, pişirme gereçleri, dekoratif objeler gibi ilgi alanına uygun bir hediye ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Evde sinema gecelerinde keyifleri artıracak patlamış mısır gereçleri, cips&sos setleri, çay ve kahve aksesuarlarının yanı sıra, kahvaltı sofralarını tamamlayacak seçenekler ile Crate and Barrel, romantizmi tüm yıla yayıyor.

İlham veren sunum ve hediye seçenekleriyle Crate and Barrel, Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılmak isteyenleri Zorlu Center, Akasya Acıbadem ve İstinyePark mağazalarının yanı sıra www.crateandbarrel.com.tr web sitesine bekliyor.

    blog comments powered by Disqus