Dekorasyon Crate and Barrel’ın online alışveriş sitesi ile kışın keyfini evinizin konforunda çıkarın

Crate and Barrel’ın online alışveriş sitesi ile kışın keyfini evinizin konforunda çıkarın

Dekorasyon
Crate and Barrel’ın online alışveriş sitesi ile kışın keyfini evinizin konforunda çıkarın

Tasarımı, kullanım kolaylığı ve müşteri hizmetleri ile Crate and Barrel’ın benzersiz kalite anlayışını müşterileriyle buluşturan www.crateandbarrel.com.tr, soğuk kış günlerinde alışveriş keyfini evinize getiriyor. Mutfak aksesuarlarından sofra takımlarına, dekoratif objelerden ev tekstiline kadar aradığınız her şeyi bulabileceğiniz online alışveriş sitesi, soğuk havalarda evden çıkmak istemeyenler ve yılbaşı alışverişi için zamanı kısıtlı olanlar için ideal seçenek oluyor!

İsterseniz gece, isterseniz Pazar günü teslimat!

Zorlu Center, Akasya Acıbadem ve İstinyePark mağazalarının yanı sıra Türkiye’nin her yerindeki dekorasyon tutkunlarına alışveriş imkanı sunan Crate and Barrel, Türkiye’de teslimat için zaman sınırlamasını ortadan kaldıran tek alışveriş sitesi olarak dikkat çekiyor. Site, saat aralığı belirleyerek gece ya da Pazar günü dâhil, müşterilerin dilediği zaman siparişlerini teslim alabilmelerini sağlarken; seçilen ürünün stoğu tükenmiş ise, stoğa girer girmez e-posta ile kullanıcıları istedikleri ürün hakkında anında haberdar ediyor.

 

Crate and Barrel kartınız ile alışverişinizde puan kazanma fırsatı

Tüm Crate and Barrel mağazalarında avantaj sağlayan Crate and Barrel kartınız ile dilerseniz online alışverişverinizde puan kazanabilir veya biriken puanlarınızı ödemelerinizde harcayabilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmek için, hem mağazalarda hem de online alışverişlerde kullanabilecekleri hediye kartını da www.crateandbarrel.com.tr'densatın alabilirsiniz.

    blog comments powered by Disqus