Kültür&Sanat EDA & METİN ÖZÜLKÜ, TEPE NAUTİLUS'TA MİSAFİRLERİNİ AŞKA DAVET EDİYOR...

EDA & METİN ÖZÜLKÜ, TEPE NAUTİLUS'TA MİSAFİRLERİNİ AŞKA DAVET EDİYOR...

Kültür&Sanat
EDA & METİN ÖZÜLKÜ, TEPE NAUTİLUS'TA MİSAFİRLERİNİ AŞKA DAVET EDİYOR...


İstanbul’un iki yakasını buluşturan alışveriş merkezi Tepe Nautilus AVM, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel birbirinden renkli etkinlikler düzenliyor. 12 – 22 Şubat tarihleri arasında R.Sertaç Kayserilioğlu’nun özel koleksiyonunun yer alacağı “Aşk Hep Vardı” adlı sergiyle, Tepe Nautilus AVM, misafirlerini tarihte bir yolculuğa davet ediyor.  Her ay farklı bir konuğunu “Tepedekiler” konsepti ile Tepe Nautilus’ta ağırlayacak olan ünlü yorumcu Metin Özülkü’nün Sevgililer Günü için özel konuğu ise Eda Özülkü olacak. Türk Pop Müziği’nin sevilen ikilisi Eda & Metin Özülkü çifti hem aşk ve evlilik üzerine sohbet edecek hem de sevilen parçalarını birlikte seslendirerek Tepe Nautilus misafirlerine aşk dolu anlar yaşatacak. 
 
Birbirinden renkli aktiviteleriyle alışverişi eğlenceli kılan, rahat ulaşım ve kolay alışveriş imkânı sunan Tepe Nautilus AVM, “Sevgililer Günü“ haftasında çiftlere ve misafirlerine unutulmaz anlar yaşatacak. Sevgililer günü çerçevesinde ilki gerçekleştirilecek ve her ay farklı bir konuğunu Tepe Nautilus’ta “Tepedekiler” konsepti ile ağırlayacak olan ünlü yorumcu Metin Özülkü’nün ilk konuğu aynı zamanda eşi olan Eda Özülkü olacak. 
 
Eda & Metin Özülkü, 14 Şubat, Pazar günü saat 16:00’da dinleyenleri ve sevgililer için hem sohbet edecek hem de mini bir konser verecek. Ünlü yorumcu Metin Özülkü, Mart, Nisan ve Mayıs aylarında Tepe Nautilus’ta “Tepedekiler” konsepti adıyla yapacağı buluşmalarında sanatçı dostlarını ağırlayacak.

 

    blog comments powered by Disqus