En Yeniler
Mor Aşkına

Mor Aşkına

İçgiyimde renkli tasarım tercih edenlere birbirinden farklı alternatifler sunan Penti bu kez mor diyor ve sonbaharın rengini belirliyor. Lavanta bahçelerinde hissettirecek mor renkli tasarımlar danteli, fiyonkları ve çiçekleri biraraya getiriyor.

BIOBLAS’TAN TÜRKİYE’DE BİR İLK DÖKÜLEN SAÇLARIN DOĞAL DOSTU:   ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ!

BIOBLAS’TAN TÜRKİYE’DE BİR İLK DÖKÜLEN SAÇLARIN DOĞAL DOSTU: ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ!

Bakımlı ve güzel olmayı seven ancak bir o kadar da sağlığına değer veren, güzelleşirken sağlığını korumak isteyen kadınların sesine kulak veren saç dökülmesine karşı öncü marka Bioblas formülünü yeniledi. Saç sağlığı uzmanı Bioblas’ın dünyanın en güçlü antioksidanı üzüm çekirdeğinden ürettiği Prociyanidin serisi, güzelliği ve sağlığı bir araya getiriyor. Üzüm çekirdekli şampuanlar, saç dökülmesini önlemekle kalmıyor, saçların ışıl ışıl parlak ve ipek gibi yumuşacık olmasını sağlıyor.

Çevre Dostu LAV Eco Serisi ile Yaz Daha Keyifli!

Çevre Dostu LAV Eco Serisi ile Yaz Daha Keyifli!

Camın saflığını ve doğallığını yenilikçi tasarımlarıyla birleştiren LAV, yaz mevsiminde de keyifli ortamlara eşlik ediyor. LAV'ın, daha az kaynak kullanarak ve doğaya daha az atık bırakarak ürettiği Eco Serisi’nden Stripe Bardakları, beyaz ve turkuaz detaylarıyla sofralara doğanın sadeliğini katıyor.

ÇOCUKLARDA 20 PSİKOLOJİK PROBLEM VE ÇÖZÜMÜ

ÇOCUKLARDA 20 PSİKOLOJİK PROBLEM VE ÇÖZÜMÜ

Anne babalara altın öğütler! Onlar, tam anlamıyla ‘zamane’ çocukları. Onlarınki anne babalarının çocukluklarına benzemiyor. Onların dünyası cep telefonlarının, bilgisayarların hâkim olduğu bir dünya. Onlar düşe kalka büyümüyorlar, tozu toprağı bilmiyorlar...

Profilo ile Evde Boza Keyfi

Profilo ile Evde Boza Keyfi

Profilo Küçük Ev Aletleri, soğuk kış günlerini sağlıklı ve ev yapımı bozalar ile tatlandıracak. Profilo BL4570 Blender sayesinde artık evde boza hazırlamak çok kolay.