En Yeniler HAYAT KARMAŞIK OLMAK ZORUNDA DEĞİL...

HAYAT KARMAŞIK OLMAK ZORUNDA DEĞİL...

En Yeniler
HAYAT KARMAŞIK OLMAK ZORUNDA DEĞİL...

Her şeyin gereğinden fazla karmaşık göründüğü modern hayat, bazen bunaltıcı olabiliyor. 

Neyse ki Eliros Chronographe zamanı sade ve yorumlanması kolay biçimde göstererek,

kullanıcının asıl işlerine odaklanmasına olanak tanıyor…

Eliros Chronographe'ın net ve sade çizgileri, zamana meydan okuyan bir şıklık sunuyor. Paslanmaz çelik kasada sunulan her bir model, yüksek kalite İsviçre quartz mekanizmayı barındırıyor. Etkileyici özelliklerle donatılmış olmasına rağmen Eliros Chronographe'ın erişilebilir fiyatı, İsviçre yapımı bir saate sahip olma lüksünün kapılarını aralıyor.

KOLAY OKUNUR

Pırlanta kesimli ibrelerle net biçimde gösterilen saat ve dakika, sade şekliyle kolay okunurluğu artırıyor. Kadranın merkezinde yer alan üç alt kadran, saniyenin 1/10'u sayacı, 30 dakika sayacı ve küçük saniye göstergesini içeriyor. Saat 12 pozisyonunun altında bulunan büyük takvim göstergesi, kadranın dikkat çekici dengesine göre tasarlanmış.

Uzun indeksler ve Roma rakamları, saati şıklaştırıyor. Dakika indekslerine bitişik, kadranı çevreleyen ince çizgiler, ayrıntıları vurgulayarak anlaşılabilirliği kolaylaştırıyor. Eliros Chronographe'ın safir camı, antirefle kaplamasıyla kadranına tek bakışta açıkça görülen üstün okunurluk özelliğini sağlıyor.

İNCE KASA

Eliros Chronographe'ın ince kasası, 40 mm'lik bir çapa sahiptir. Bileğin serbest hareketini kısıtlamayan ve bileği sorunsuz biçimde saran zarif profili, kullanıcıya olağanüstü düzeyde rahatlık sunar. Cilalanmış kronograf butonları, kasaya düzgün biçimde oturarak gereksiz çıkıntılar olmaksızın kolaylıkla çalışıyor.

SOFİSTİKE KADRANLAR

Ufak değişikliklerle geliştirilen en yeni Eliros Chronographe kadranlar, oldukça sofistike ve hafif bir “retro” dokunuş sunuyor. Satın almayı düşünen kullanıcılar, her biri en uygun renk eşleşmesine sahip altı farklı kadran seçeneği arasından tercih yapabilir. Farklı renk seçeneklerine sahip güneş ışını dekorlu kadranlar, ışıkla göz alıcı bir uyum yakalayan ince çizgiler sunarken beyaz lake kadran seçeneği ise saf estetiği yansıtıyor.

İKİNCİ BİR TEN

Eliros Chronographe için hasır paslanmaz çelik kordon seçeneği mevcuttur. Bileğe mükemmel uyum sağlayan ince yapısı oldukça esnektir. Alternatif olarak tüm kadran renkleriyle uyumlu dana derisi kayış seçenekleri de mevcuttur. “İlerleme tutkusu”na sahip markalardan beklenildiği gibi, kayış kısa süre önce geliştirilmiştir. Markanın şık “M” logosu kayışa zarafet katmak için bir kez daha beliriyor ama bu kez derinin içine entegre olarak daha büyük bir ahenk duygusu yaratıyor. Eliros Chronographe okunurluk, hassasiyet, tarz ve konforu aynı anda ve ulaşılabilir fiyata sunuyor ve hayatı kolaylaştırıyor.

KASA

- Ø 40 mm Paslanmaz çelik kasa

- Antirefle kaplama safir cam

- Su geçirmezlik 50 m/5 atm

KADRAN

- Siyah ve 4N logolu roma rakamlı beyaz lake.

- Gümüş ve 4N logolu, rodyum kaplama veya 4N logolu, roma rakamlı, mavi, gümüş, siyah, siyah altın gün ışını dekorlu.

- Dakika indekslerinin içinde 2 dairesel çizgi.

İBRELER

- Rodyum veya 4N seçenekli, pırlanta kesimli saat ve dakika ibreleri

altın kaplama ibreler

KAYIŞ/KORDON

- Cilalanmış marka logosu uygulanmış dana derisi kayış, iğneli toka

- Hasır paslanmaz çelik kordon

TOKA

- Paslanmaz çelik iğneli toka veya hasır çelik kordonda kilitli klips

MEKANİZMA

QUARTZ MEKANİZMA

Fonksiyonlar:

– Merkezi ibrelerle gösterilen saat ve dakika

– Saat 12 pozisyonunda büyük takvim

– Saat 3 pozisyonunda küçük saniye

– Saat 9 pozisyonunda 30 dakika sayacı

– Saat 6 pozisyonunda 1/10 saniye sayacı

    blog comments powered by Disqus