Mekan
Pop müziğin sevilen ismi KENDİ, 23 Temmuz Pazar YADA BEACH CLUB’ta

Pop müziğin sevilen ismi KENDİ, 23 Temmuz Pazar YADA BEACH CLUB’ta

İstanbul’da bu yazın tatil adresi olan Büyükada Yada Beach Club, her hafta sonu özel etkinliklere imza atıyor. Yaz boyunca hafta sonları özellikle happy hour partileri ile ses getiren Yada Beach Club’ta bu yazın ilk spot ismi KENDİ oldu. Kendine has tarzı, muhteşem fiziği ve sesi ile 23 Temmuz Pazar günü saat 16:00’da Yada Beach’te başlayacak happy hour partisinde KENDİ, hem şarkılarını seslendirecek hem de kendi seçtiği şarkılardan oluşan play list’ini Yada DJ’leri ile çalacak.

Çikolata Efsanesi Pinkberry ile Buluştu

Çikolata Efsanesi Pinkberry ile Buluştu

Sevilen dondurulmuş yoğurt markası Pinkberry, yazın en sıcak günlerinde ferahlatıcı bir lezzetle serinlemek isteyenlere efsane çikolata ile merhaba diyor. Hem hararete son verecek hem çikolata tutkusunu doyasıya yaşatacak Pinkberry çikolata, ara öğün yada yemek sonrası lezzet dolu bir seçenek.

Galaxias Pera Kapılarını Açıyor

Galaxias Pera Kapılarını Açıyor

Pera’da eğlencenin ve kaliteli müziğin yeni adresi Galaxias Pera, 12 ve 13 Mayıs akşamı düzenleyeceği büyük bir parti ile kapılarını açıyor. Açılış partisinde Avrupa’da elektronik müziğin en aranan isimlerinden David Mayer’i konuk edecek olan Galaxias Pera, İstanbul’un seçkin DJ’lerinden Evren Ulusoy, Meejay, Flick-U, Deca & Dence, Ali Efe Dinç ve Alican Aray’ın da performanslarına ev sahipliği yapacak.

Babalar Günü Keyfi Monochrome’da

Babalar Günü Keyfi Monochrome’da

Brasserie konseptini yeni bir yaklaşımla hayata geçiren Monochrome, sıcak atmosferi ve özel yemekleri ile Babalar Gününde keyifli vakit geçirmek isteyen misafirlerine ev sahipliği yapıyor. Monochrome menüsünde yer alan, günün her öğününe uygun seçenekler babaların beğenisine sunuluyor.