Sağlık&Güzellik PREVAGE ile Cildinizi Dış Etkilerden Koruyun!

PREVAGE ile Cildinizi Dış Etkilerden Koruyun!

Sağlık&Güzellik
PREVAGE ile Cildinizi Dış Etkilerden Koruyun!

Çevre kirliliği, UV ışınları, duman… Cildimizin yaşlanma sebeplerinin %80’inden fazlası bu serbest radikallere dayanıyor. Elizabeth Arden’in dış etkenlere ve serbest radikallere karşı güçlü koruma sağlayan mucizevi ürünü Prevage Yaşlanma Karşıtı+Yoğun OnarımGünlükSerum cildinizin yanında.

Antioksidanda bir devrim: Idebenon’un gücü

Elizabeth Arden, serbest radikallere karşı gücü kanıtlanmış antioksidan, Idebenon’ukullanarak koruma sağlayan ilk kozmetik firması.Idebenon, yenilikçi Elizabeth Arden’inPREVAGE® serisinin içeriğindeki en güçlü ve etkili antioksidan olmakla beraber cildi üç çeşit serbest radikale karşı koruyan tek antioksidan olarak piyasada bulunuyor.

ElizabethArden en etkili antioksidan Idebenon’un daha da güçlendirilmiş formülünü Prevage Yaşlanma Karşıtı+Yoğun Onarım Günlük Serum içeriğinde piyasaya sundu.Prevage, kırışıklık ve yaşlanma belirtilerine karşı 1 numaralı çözüm!

Yaşınız ile Beraber Güzelleşin

Bilim ile Kozmetiğin anlamlı buluşması Elizabeth Arden’de

2014 yılında Dünya Sağlık Organizasyonu (WHO) hava kirliliğini dünyanın en büyük sağlık riski olarak belirledi ve 2050’ye kadar dünyanın % 70’inin şehir merkezlerindebu hava kirliliğine maruz kalarak yaşayacağını belirtti. Çevre sağlığı ve koruması alanlarında 10 yıldan fazla deneyim sahibi olan Elizabeth Arden, bu alanlarda yaptığı araştırmalar ve ilerlemelerle, çevrenin bugünkü ve gelecekteki hali hakkında daha çok bilgi sahibi olmamızı sağlıyor.PREVAGE® serisinin her ürünü Idebenon’un gücünden destek alarak çevresel faktörlerin cildimizdeki etkilerini azaltarak, yaşlanmanın görünür belirtilerini yok etmek üzere tasarlandı.

Girişimci Ruhun ve Güçlü Kadınların Simge Markası: Elizabeth Arden

Kişisel bakım ve kozmetik endüstrisinin en saygın ve kadın girişimci denildiğinde akla ilk gelen isimlerinden Elizabeth Arden; yenilikçi, yorulmaz ve lider kişiliğiyle bundan tam 105 yıl önce kendi adıyla efsane bir marka yarattı. 1900'lü yılların başında New York'ta tüm dükkanların kapıları siyaha boyanırken, ArdenSPA'sının kırmızıya boyadığı kapısı ile hemen rakiplerinden ayrıştı ve o yıllardan bu yana güçlü, özgün ve yenilikçi marka kimliği ile güzellik sektörünü domine eden markalardan biri olmaya devam ediyor.

2015 yılını tüm dünyada relansman yılı ilan eden Elizabeth Arden, köklü geçmişinden aldığı uzmanlığını öncü kimliğiyle bir araya getirerek inovatif ürünleri ve yenilenen marka yüzüyle güzellik endüstrisinde yeni bir sayfa açıyor. Bu süreçte cilt bakım alanındaki uzmanlığının da altını çizmek isteyen markanın öne çıkan ürünleri ise "Anti-Aging" kategorisi... Elizabeth Arden uzmanları cilt bakımı ve anti-aging alanındaki misyonlarını; "Cildi maskelemek yerine doğal güzelliğini açığa çıkartıyoruz. Ürünlerimiz gücünü doğa ile bilimin el ele vermesinden alıyor" diye özetliyor.  

PREVAGE ANTI-AGING + INTENSIVE REPAIR DAILY SERUM (Yaşlanma Karşıtı + Yoğun Onarım Günlük Serum) SatışFiyatı: 658 TL

    blog comments powered by Disqus