Mekan Sevilen Kahve Markası Barnie’s Şimdi Ataşehir’de

Sevilen Kahve Markası Barnie’s Şimdi Ataşehir’de

Mekan
Sevilen Kahve Markası Barnie’s Şimdi Ataşehir’de

Sevilen Kahve Markası Barnie’s Şimdi Ataşehir’de

Amerika’nın en ünlü kahve mağazalarından biri olan Barnie’s, 2006 yılından bu yana Rey Gıda temsilciğiyle Türkiye’nin çeşitli noktalarında kahve severleri ağırlıyor. Türkiye’de 19, İstanbul’da ise 8 şubesi olan uluslararası kahve zinciri markası, bu şubelerin sonuncusunu geçtiğimiz günlerde Ataşehir’de açtı.

Kısa sürede pek çok noktada yeni mağazalar açmayı planlayan Barnie’s’in gelecek planlarını, özgün menüsünü ve eşsiz kahvelerini Rey Gıda kurucusu Durmuş Döven Cadde Dergisi’ne anlattı.

Barnies Reysaş Uzmanlığı ile Türkiye’de

Bulunduğu ülkelerde sahip olduğu bilinçli müşteri kitlesi ve pazar payı ile seçkin markalar arasında yer alan Barnie’s, sunduğu dünya mutfağı ve kahvenin kalitesi ve ürün çeşitliliği ile kahve ve bistro sektöründeki rakiplerinden ayrılıyor. Ürün çeşitliliği ve servis anlayışındaki vizyonu ve değişime olan uyumu ile her dönem genç kalmayı başaran Barnie’s, geçmiş ile gelecek arasındaki hassas dengeyi çok iyi koruyor.

Dünya Devi Barnies’in Menüsü Türk Damak Tadına Göre Yeniden Tasarlandı

 

Türkiye içerisinde express ve bistro şeklinde iki konsept sunuluyor. Bistro mağazalarda dünya mutfağı daha ağırlıkta ve alkollü içecekler de sunuluyor. Menü, Türk insanının damak zevkine göre yeniden tasarlandı ve yerel lezzetler menülere dâhil edildi. Şu anda Türkiye genelinde 19, İstanbul’da ise 8 Barnies şubesi misafirlerini ağırlıyor.

Onlarca Çeşit Kahvenin Yanı Sıra, Birçok Farklı Lezzette Çay da Servis Ediliyor

Barnie’s Coffee Kitchen, titizlikle seçilmiş özel yeşil, siyah, beyaz, kırmızı çaylar ile oolong ve tisan çayları çeşitliliğine sahip. Bu çaylar, özel arazilerde Barnie’s kontrolünde yetiştirilip işlendikten sonra Barnie’s misafirleriyle buluşuyor. 

Chai…Bir lezzet şöleni…

Barnies’te bal, zencefil, tarçın gibi baharatlarla zenginleştirilmiş siyah çaydan yapılan, Baharatlı ve Vanilyalı olmak üzere iki çeşidi olan Chai’yi, evde kullanıma yönelik paket ve kutu seçenekleri ile satış reyonlarından alabilirsiniz.

Dünya Kahveleri Yöresel Tatlarıyla Barnie’s’te

Barnie’s, kahve severlere zengin karakteristik özelliklere sahip, az kafein içeren kaliteli Arabica kahveyi sunuyor. Barnie’te 60’ın üzerinde kahve çekirdeği çeşidi var. Arzu edildiğinde farklı yöresel kahveleri, misafirlerimizin isteği doğrultusunda o an harmanlanarak hazırlanıyor.

Barnie’s’in Menüsü Guiness Rekorlar Kitabı’na Girmiş Olan Baş Aşçısının Elinden Çıkıyor

Barnie’s’te Guiness Rekorlar Kitabı’na girmiş olan baş aşçı ve ekibinin her hafta değiştirerek hazırladığı özel tatlar sunuluyor. Pazı yaprağında hazırlanmış enfes ızgara hellim peynirli salatadan, özel soslarla marine edilmiş et çeşitleri gibi özel yemekler, özenle hazırlanarak o haftanın spesyalitesi olarak konuklarla buluşturuluyor. Barnie’s’te farklı kahvaltılar, omlet çeşitleri, tostlar, sandviçler, krepler, hamburgerler, wraplar, ara sıcaklar, salatalar, makarnalar, risottolar, nuddle, et ve tavuk spesiyaliteleri, fachitalar, pizza çeşitleri, balık ve tatlı çeşitleri gibi çok geniş bir ürün yelpazesi var.

Barbaros Mah. Kardelen Sok. No:2
Palladium Tower Ataşehir / İstanbul
Telefon: +90 (216) 504 01 33
www.barnies.com.tr

 

    blog comments powered by Disqus