Mekan The Ritz-Carlton, İstanbul’dan hem kalbe hem de damaklara hitap eden 14 Şubat

The Ritz-Carlton, İstanbul’dan hem kalbe hem de damaklara hitap eden 14 Şubat

Mekan
The Ritz-Carlton, İstanbul’dan hem kalbe  hem de damaklara hitap eden 14 Şubat

The Ritz-Carlton, İstanbul, canlı müzik ve boğaz manzarası eşsizliğinde sunacağı 14 Şubat özel yemeği, Spa ve konaklama seçenekleri ile aşklarını taçlandırmak isteyenlere masal gibi bir Sevgililer Günü programı sunuyor. 

Gitar dinletisi ile kutlanacak Sevgililer Günü, The-Ritz-Carlton, İstanbul’da

keyifli ve ayrıcalıklı…

14 Şubat’ta kalpler kadar damaklara da hitap eden The Ritz-Carlton, İstanbul, Atelier Real Food Restaurant’ta “doğadan masaya” konsepti ile Sevgililer Günü yemeği gitar dinletisi eşliğinde “ev yapımı somon, avokado soslu somon havyarı, kömür ateşinde pişmiş kırımız şarap soslu biftek ve altın tozuyla kaplanmış ahududu ve çikolatalı macaron” tatlısı ile 4 aşamalı Sevgililer Günü özel akşam yemeğine davet ediyor.

Atelier Real Food Restaurant’da, baş başa romantik özel tariflerle hazırlanmış bir şişe şarap eşliğinde akşam yemeğinin kişi başı fiyatı 350 TL.

Güzel bir gecenin sabahına uyanmak isteyenlere özel paketler

The Ritz-Carlton, İstanbul, bu güzel gecenin sonunda konaklamak isteyen misafirlerine birbirinden özel, Love, Romance, Passion ve Diamond isimli dört farklı paket hazırladı.

Love paketini tercih eden misafirler Atelier Real Food’da 14 Şubat’a özel tariflerle hazırlanmış Sevgililer Günü akşam yemeğini boğaz manzarası eşliğinde deneyimlerken, geceyi yine kısmi boğaz manzaralı odada konaklayarak geçirebilir ve 14.00’de kadar geç çıkış yapabilirler. Love konaklama paketi kişi başı 325 Euro.

Romance paketinde misafirler kısmi, boğaz manzaralı odada konaklama, Atelier Real Food Restorant’ta yemek ve Ritz-Carlton, Spa’da 90 dakika imza masaj ve birer kadeh şampanya eşliğinde keyifli bir gece geçirebilecekler. Otelden en son 14.00’e kadar çıkış yapabilecekler. Romance konaklama paketi ise kişi başı 560 Euro.

Passion paketi ise sadece konaklama ve Spa paketinden oluşuyor. Ritz-Carlton, Spa’da 90 dakika imza masaj ve birer kadeh şampanya dahil, sonraki gün 14.00’de otelden çıkışı kapsıyor. Paketin fiyatı ise 395 Euro.

Diamond konaklama paketinde çok özel, ömür boyu unutulmayacak bir 14 Şubat rüyası sunuluyor. Diamond paketinde otel size lüks bir arabayla bulunduğunuz yerden alıyor. Dört aşamalı Sevgililer Günü akşam yemeğinin ardından Ritz-Carlton, Spa’da 90 dakika imza masaj ve birer kadeh şampanya ikram ediliyor. Rüya gibi gecenin sabahında ise bir şişe şampanya eşliğinde süite odada muhteşem bir kahvaltı servisi yapılıyor. Misafirler için isme özel bornozlar hazırlanıyor ve bir sonraki rezervasyonda boğaz manzaralı odada bedelsiz konaklama fırsatı sunuluyor. Otelden 16.00’ya kadar çıkış yapılabilen pakette misafirler yine özel araçlarla evlerine bırakılıyor. Çok özel Diamond konaklama paketinin bedeli 6365 Euro.

Spa paketi alan ilk 5 kişiye konaklama hediye

Günün stresini atmak isteyen misafirlerine The Ritz-Carlton, İstanbul, yemek ve konaklama dışında da alternatif programlar hazırladı. Otel, birbirinden rahatlatıcı Spa paketleri misafirlerini adeta şımartıyor.

Romantik Kaçış

The Ritz-Carlton Spa, Romantik Kaçış paketinde, misafirlerini, ılık kırmızı şarap banyosu ile rahatlamaya ve özel bakım sayesinde tüm toksinlerden arınmaya çağırıyor. Misafirler, tercih edeceği özel yağlardan biri ile yapılacak rahatlatıcı masaj ile tüm streslerinden arınacak. Akupunktur noktalarına özel dokunuşlar ile yapılan sakinleştirici masaj aromatik yağın etkisi ile bütün kasları gevşetecek. Bakım sonrasında misafirlere özel ayrılmış alanda, şampanya ve meyve tabağı ikramı ile muhteşem bir günün tadını çıkartacaklar.

Ilık kırmızı şarap banyosu, The Ritz-Carlton Spa imza masaj, şampanya ve meyve tabağı ile Romantik Kaçış 90 dakika paketi:  1.100 TL

Sonsuz Aşk

Sonsuz Aşk, paketinde cildi yumuşatan ve nemlendiren muhteşem kokulu kahve ve bitki özleri içeren “peeling” ile özel bakım ve ılık ballı süt banyosu ile misafirleri şımartmaya devam edecek.

Masaj, kalbi, zihni ve nefesi rahatlatan el içi basınç hareketleri ve esnetme teknikleriyle yapılan The Ritz-Carlton Spa imza masajı ile misafirler tamamen rahatlayacak ve kendini son derece hafifleşmiş hissedecekler.

Özel bitki özleri ile arınma, ılık ballı süt banyosu, Bali masajı, şampanya ve meyve tabağı Sonsuz Aşk 120 dakika Paketi: 1.500 TL

Sultan Keyfi

Sultan Keyfi paketi ile yüzyıllardır vazgeçilmeyen hem zihni hem de bedeni arındıracak geleneksel hamam terapisini kendi farkıyla yaşatıyor. Masaj ile misafirler ölü derilerden arınacak, cilde nefes aldıracak, mineral açısından zengin ve özel bakım maskesi ile cildi yumuşak ve ipeksi bir görünüme kavuşturacak.

Geleneksel Hamam Ritüeli, Özel Vücut Maskesi, şampanya ve meyve tabağı Sultan Keyfi 90 dakika Paketi 900 TL.

    blog comments powered by Disqus