Kültür&Sanat Türkiye’nin İlk Sihirbaz Köpekbalığından 23 Nisan’a Özel Şov

Türkiye’nin İlk Sihirbaz Köpekbalığından 23 Nisan’a Özel Şov

Kültür&Sanat
Türkiye’nin İlk Sihirbaz Köpekbalığından 23 Nisan’a Özel Şov

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, İstanbul Akvaryum’da Türkiye’nin ilk sihirbaz köpekbalığı Sharki ile 3 gün boyunca sürecek. İstanbul Akvaryum’un maskot köpekbalığı Sharki’nin sihirbazlık gösterileri ve kukla tiyatro şovu 23 – 25 – 26 Nisan tarihlerinde İstanbul Akvaryum’un Batı Atlantik alanında doyasıya eğlenmek isteyen çocukları karşılayacak.

İçerisinde yer alan gerçek ‘Amazon Yağmur Ormanı’ ve Karadeniz’den Pasifik’e uzanan gezi güzergahı ile dünyanın en büyük tematik akvaryumu olan İstanbul Akvaryum’da çocuklar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı doyasıya yaşayacak. 23 – 25 – 26 Nisan tarihlerinde İstanbul Akvaryum’un Batı Atlantik alanında 13.30 - 14.15 ve 15.15 - 16.00 saatleri arasında maskot Sharki’nin el kuklası eşliğinde yapılacak sihirbazlık gösterileri, kukla tiyatro şovu ve birbirinden eğlenceli sürprizler çocuklara en güzel bayram hediyesi olacak.

İstanbul Akvaryum, Down Sendromu Derneği ve Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ne 23 Nisan’da ev sahipliği yapacak

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında 3 gün boyunca sürecek etkinliklerde Down Sendromu Derneği, kendi özel tasarım ürünlerinin yer alacağı kermesle İstanbul Akvaryum’da olacak. Kermesten elde edilecek tüm gelir down sendromlu bireylerin ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılacak.

İstanbul Akvaryum ayrıca Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği tarafından bu yıl 9’uncusu düzenlenen Uluslararası Gülen Çocuk Şenliği’ne de ev sahipliği yapacak. 23 Nisan için Makedonya, Bosna, Kosova, Rusya, Gürcistan, Azerbaycan, Fas, Kıbrıs ve Litvanya’dan Türkiye’ye gelecek olan 350’ye yakın çocuğa ücretsiz İstanbul Akvaryum gezisi düzenlenecek.

23 – 25 – 26 Nisan tarihlerinde İstanbul Akvaryum’da gerçekleşecek etkinliklerin yanı sıra çocuklar 17 bin deniz ve kara canlısıyla da tanışma fırsatı bularak hayatlarının en unutulmaz çocuk bayramını hafızalarına kazıyacak.

    blog comments powered by Disqus